• Kiełpino,ul. Długa 36
  • Kartuzy ul. Mściwoja II 13
  • Kartuzy, ul. Osiedle Wybickiego 3A

Nieinwazyjny Zabieg Leczenia Nietrzymania Moczu

JAK DZIAŁA?

EMSELLA® wykorzystuje technologię HIFEM® do wywoływania głębokiej stymulacji poprawiającej funkcjonowanie mięśni dna miednicy oraz polepszenia kontroli nerwowo-mięśniowej.

Skuteczność terapii opiera się na skupionej energii elektromagnetycznej, głęboko penetrującej i stymulującej cały obszar dna miednicy.

Pojedyncza sesja EMSELLA® przynosi tysiące supramaksymalnych skurczów mięśni dna miednicy, które są niezwykle ważne w reedukacji mięśni pacjentów z problemem nietrzymania moczu.

 

Mięśnie dna miednicy u kobiet
Dobrze wzmocnione mięśnie dna miednicy u kobiet, nie tylko ułatwiają poród, ale i przyspieszają dojście do formy po urodzeniu dziecka. Silne mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną i intensyfikują orgazm. Podczas kichania, śmiechu, dźwignięcia, uprawiania aktywności fizycznej – mięśnie dna miednicy odruchowo szybko się kurczą, żeby nie doszło do niekontrolowanego wypływu moczu. Zbyt słabe, mogą przyczyniać się do wysiłkowego nietrzymania moczu.

 

Mięśnie dna miednicy u mężczyzn
U mężczyzn mięśnie Kegla wyściełają miednicę, rozciągając się od kości ogonowej do łonowej, a dodatkowo oplatają podstawę penisa. W związku z tym dobra kondycja mięśni dna miednicy ma duży wpływ na sprawność seksualną mężczyzny – wzmacnia erekcję, zwiększa ilość nasienia, pozwala kontrolować wytrysk i intensyfikuje orgazm. Trening mięśni dna miednicy u mężczyzn jest również pomocny w profilaktyce nietrzymania moczu oraz chorób prostaty.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST ZABIEG?

To doskonała propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, szukających rozwiązania problemu nietrzymania moczu i poprawy jakości życia.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST ZABIEG?

To doskonała propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, szukających rozwiązania problemu nietrzymania moczu i poprawy jakości życia.

 

JAKIE ODCZUCIA TOWARZYSZĄ ZABIEGOWI? CZY JEST ON BOLESNY?

W trakcie zabiegu pacjent odczuwa mrowienie oraz skurcze mięśni dna miednicy. Bezpośrednio po zabiegu można podjąć normalną aktywność.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG? ILU SESJI POTRZEBUJĘ?

Plan zabiegu dostosowany jest do potrzeb konkretnego pacjenta. Zabieg trwa 28 minut i zaleca się wykonanie około 6 sesji, zaplanowanych dwa razy w tygodniu.

58 736 66 46

e-mail: fizjoterapia@cmsl.pl

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00

Napisz do nas